Aktualności

Nowa oferta i nowe warunki rozliczeń w kampaniach Inbanku! Promocja!

Od dziś w programach kredytów gotówkowych i kredytów samochodowych Inbanku obowiązują nowe warunki.

W obu powyższych kampaniach 30 zł wynagrodzenia przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte w formularzu będą PRAWIDŁOWE, na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który kliknie w link aktywujący wysłany na adres email podany we Wniosku i za pomocą dostępnych kanałów komunikacji (kontakt telefoniczny, mail, SMS) w ciągu 30 dni POTWIERDZI zainteresowanie produktem lub wypełni pełen Wniosek o kredyt.
Wynagrodzenie nie zostanie jednak naliczone, jeżeli klient nie będzie posiadać stałego źródła dochodu powyżej 2000 zł brutto/miesiąc z tytułu umowy o pracę, zlecenie, dzieło, renty lub emerytury oraz nie będzie miał przynajmniej 21 lat.

Jednocześnie w programach kredytów gotówkowy i samochodowych rozliczanych w modelu CPS w dalszym ciągu za każdy poprawny wniosek przyznane będzie 4% od wartości kredytu wypłaconego na podstawie wysłanego formularza.

Promocja!

Jednocześnie za każdy kredyt uruchomiony na kwotę powyżej 20 tys. zł (niezależnie od tego, w której kampanii zostanie pozyskana sprzedaż) naliczone zostanie dodatkowe 100 zł wynagrodzenia!

Nowa oferta – Promesa na kredyt samochodowy!

Ponadto, w związku z noworocznymi zmianami w Inbanku, o kredyt samochodowy można teraz wnioskować jeszcze przed wyborem pojazdu, a bank udziela go bez zabezpieczeń wymaganych zazwyczaj przy tego rodzaju produktach. Klient najpierw sprawdza swoją zdolność kredytową i na 8 dni dostaje nieodpłatnie gwarancję wypłaty środków bez zmiany warunków oferty.

Szczegóły oferty opisane są m.in. na stronie https://www.inbankpolska.pl/promocja6/. W najbliższym czasie do reklamowania kredytów samochodowych banku uruchomiony zostanie także nowy formularz dedykowany nowemu produktowi.

Nowe kreacje

We wszystkich programach udostępniliśmy również nowe kreacje reklamowe oraz reklamy tekstowe.

Gorąco zachęcamy do promocji oferty Inbanku!