Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Bankowo rowerowa" z bonusem do 200 zł!

Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Bankowo rowerowa" z bonusem do 200 zł!

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Bankowo - rowerowo",  z bonusami do 200 zł w gotówce lub konkursem dla użytkowników, z 50 rowerami do wygrania!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W promocji konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas „Bankowo rowerowo”, Klient może uzyskać do 200 zł : 100 zł w gotówce i 100 zł w formie e-karty do sklepów Decathlon, lub 100 zł w gotówce i jeden z 50 rowerów lub 100 sakw rowerowych jako nagród w konkursie „Jesteś zieloną zmianą” (szczegóły konkursu w Regulaminie konkursu, w zamian za aktywne korzystanie z konta od sierpnia do września 2021 r.
Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 16.07.2021 r. lub do wyczerpania puli 800 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.
Przypominamy też, że dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.06 - 30.06.2021 r. doliczymy bonus 60 zł za każde 3 konta (dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas).
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!