Aktualności

Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Gigapremia ” z premią do 350 zł!

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Gigapremią" z bonusami do 350 zł, w tym do 200 zł w gotówce i 150 zł w e-bonach Allegro!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W promocji "Gigapremia", Klient za aktywne korzystanie z konta od kwietnia do czerwca 2021 r. może uzyskać do 350 zł bonusów! Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.03.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. 
Przypominamy, że Wydawca może uzyskać gwarantowany bonus: dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.03- 31.03.2021 r. doliczymy bonus 100 zł za każde 5 kont! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!