Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Mistrzostwa z Bankiem " z bonusami do 350 zł!

Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Mistrzostwa z Bankiem " z bonusami do 350 zł!

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Mistrzostwa z Bankiem",  z bonusami do 350 zł w gotówce 

 
Bank BNP Paribas S.A.

W promocji konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas „Mistrzostwa z Bankiem”, Klient uzyskać nawet 250 zł w zamian za aktywne korzystanie z konta w lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r. oraz do 100 zł - po 10 zł za każdą strzeloną (w regulaminowym czasie gry) w ćwierćfinale, półfinale i finale Euro 2020 bramkę. Szczegóły w Regulaminie akcji.
Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 11.07.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.
Przypominamy też, że dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.06 - 30.06.2021 r. doliczymy bonus 60 zł za każde 3 konta (dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas).
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!