Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Otwórz się na zmiany" z bonusem do 300 zł!

Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Otwórz się na zmiany" z bonusem do 300 zł!

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Otwórz się na zmiany",  z bonusem do 300 zł w gotówce oraz konkursem dla użytkowników, z główną nagrodą 5 000 zł!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W promocji Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Otwórz się na zmiany", Klient może uzyskać nawet 300 zł w gotówce, w zamian za aktywne korzystanie z konta w lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji.
Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 30.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. 
Przypominamy, że Wydawca może uzyskać gwarantowany bonus: dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.06- 30.06.2021 r. doliczymy bonus za każde 3 konta! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!