Aktualności

Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Zdobywaj z kontem” z premią do 300 zł!

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Decyduj i korzystaj",  z bonusami do 300 zł w gotówce!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W promocji Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Decyduj i korzystaj", Klient może uzyskać nawet 300 zł w zamian za aktywne korzystanie z konta w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 r. (trzy etapy, w każdym do zdobycia po 100 zł), przy czym warunkiem koniecznym jest uzyskanie wpływu 1000 zł w każdym ze wskazanych miesięcy, natomiast drugi warunek aktywności Klient może wybrać i mogą być to przelewy, transakcje blik lub transakcje bezgotówkowe. Szczegóły w Regulaminie akcji.
Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 16.05.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. 
Przypominamy, że Wydawca może uzyskać gwarantowany bonus: dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.04- 30.04.2021 r. doliczymy bonus 120 zł za każde 6 kont! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!