Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Złap premię" z bonusem do 250 zł!

Nowa promocja Banku BNP Paribas: Konto Otwarte na Ciebie w promocji „Złap premię" z bonusem do 250 zł!

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała nowa kampania promocyjna Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas -„Złap premię",  z bonusem do 250 zł w gotówce!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W promocji Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Złap premie", Klient może uzyskać nawet 250 zł w gotówce, w zamian za aktywne korzystanie z konta w czerwcu i lipcu 2021 r., przy czym warunkiem koniecznym jest uzyskanie wpływu 1000 zł w każdym ze wskazanych miesięcy. Szczegóły w Regulaminie akcji.
Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 6.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. 
Przypominamy, że Wydawca może uzyskać gwarantowany bonus: dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1.05- 31.05.2021 r. doliczymy bonus 120 zł za każde 6 kont! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!