Nowa promocja Banku Millennium z premią do 300 zł!

Nowa promocja Banku Millennium z premią do 300 zł!

Zapraszamy do działania w nowej promocji konta osobistego Banku Millennium "Nawet 300 zł za Konto 360° i lokatę strukturyzowaną".

 
Bank Millennium

W ramach promocji Klient może otrzymać nawet do 300 zł! Wniosek o konto należy złożyć do 28 października 2020 r., a następnie w listopadzie, grudniu i styczniu spełnić warunki aktywności. Szczegóły w Regulaminie w tym miejscu. Dodatkowo Klient może otrzymać 100 zł jeśli zapisze się na subskrypcję lokaty strykturyzowanej i zasili ją kwotą min. 1000 zł!

Wynagrodzenie CPS dla Konta 360° lub Konta 360° Student przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto, na którym Klient dokona min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK w listopadzie 2020 r. oraz w tym samym miesiącu uzyska wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Aby wniosek został zaakceptowany przez Bank, Klient musi być nowym Klientem Banku (nie mógł posiadać żadnego produktu w okresie do roku wstecz od momentu wysłania wniosku, wliczając w to pełnomocnictwa).

Zapraszamy do działania!