Nowa promocja konta BNP Paribas - „Konto na plus”!

Nowa promocja konta BNP Paribas - „Konto na plus”!

Zapraszamy do udziału w nowej akcji promocyjnego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas - „Konto na plus”!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji klient może uzyskać do 320 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta od października do grudnia 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 06.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z „kliknięty” na „wysłany”. Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!