Nowa promocja konta BNP Paribas - "Zgarnij premię"!

Nowa promocja konta BNP Paribas - "Zgarnij premię"!

Zapraszamy do udziału w nowej akcji promocyjnego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas - "Zgarnij premię"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji klient może uzyskać do 250 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta od lipca do września 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 09.06.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!