Nowa promocja konta BNP Paribas z pakietem medycznym Medicover!

Nowa promocja konta BNP Paribas z pakietem medycznym Medicover!

Zapraszamy do promowania kampanii Konta Otwartego na Ciebie "Konto na zdrowie" od BNP Paribas!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać nawet do 12 miesięcy pakietu medycznego Medicover w zamian za aktywne korzystanie z konta od listopada 2019 do października 2020 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 1200 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!