Nowa promocja konta BNP Paribas z premią 400 zł na Black Friday!

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią 400 zł na Black Friday!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - "Black Friday z Bankiem"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać nawet 350 zł w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie 29.11-01.12.2019 r. Dodatkowo Klient może otrzymać 50 zł na zakupy w Allegro w zamian za samo założenie konta. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 17.11.2019 r. lub do wyczerpania puli 2700 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!