Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 200 zł oraz konkursem!

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 200 zł oraz konkursem!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - „Dzień Kobiet z Bankiem”!

Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji klient może uzyskać nawet 200 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od marca do kwietnia 2020 r., a także wziąć udział w konkursie i wygrać zaproszenie na warsztaty makijażu oraz bon 100 zł do Douglas!. Szczegóły w Regulaminie akcji oraz Regulaminie konkursu. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 08.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z „kliknięty” na „wysłany”. Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!