Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 270 zł!

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 270 zł!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - "Kawa z Bankiem"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 250 zł w gotówce oraz 20 zł w voucherze do Costa Coffee w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od sierpnia do października 2020 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 24.07.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że wnioski wysłane w kampanii biorą udział w konkursie, w którym główna nagroda wynosi 5000 zł!

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!