Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 350 zł na zakupy!

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 350 zł na zakupy!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - "Wybierz nagrodę"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 350 zł w bonach do H&M, Rossmana, Leroy Merlin lub Orlenu w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od października do grudnia 2020 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 4.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1-30.09.2020 r. doliczymy bonus 200 zł za każde 10 kont! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!