Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 350 zł w gotówce!

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 350 zł w gotówce!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - "Premiuj z BNP Paribas"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 350 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od października do listopada 2020 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 27.09.2020 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1-30.09.2020 r. doliczymy bonus 200 zł za każde 10 kont! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!