Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 375 zł!

Nowa promocja konta BNP Paribas z premią do 375 zł!

Zapraszamy do udziału w nowej kampanii Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas - "Zakupowy szał"!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać do 275 zł w gotówce oraz 100 zł do Biedronki w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od listopada do grudnia 2020 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1-31.10.2020 r. doliczymy bonus 80 zł za każde 4 konta! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas. Dodatkowo trwa konkurs z nagrodą główną w wysokości 3000 zł za największą liczbę dostarczonych kont!

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!