Nowa promocja konta BNP Paribas z telefonem Samsung!

Nowa promocja konta BNP Paribas z telefonem Samsung!

Wystartowała nowa kampania Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas z telefonem Samsung na raty 0%!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient, który otworzy konto, może wybrać jeden z trzech modeli telefonów Samsung, które będzie spłacał na raty. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.12.2019 r.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!