Nowość w SP! Kampania karty kredytowej Cardina

Nowość w SP! Kampania karty kredytowej Cardina

Miło nam poinformować, iż od dziś w Systemie Partnerskim dostępna jest kampania  pozabankowej karty kredytowej Cardina.

 
Cardina

Karta kredytowa Cardina to pierwsza pozabankowa karta z limitem nawet do 3000 zł, elastycznym terminem spłaty, limitem przyznawanym raz z możliwością korzystania cały czas i wypłatą do 80% limitu na konto bankowe (usługa FastCash) jeszcze przed otrzymaniem karty!

Wynagrodzenie przyznane będzie za każdy poprawny wniosek w momencie łącznego spełnienia określonych poniżej warunków:

- dostarczenie prawidłowego leada zakończone uruchomieniem limitu kredytowego wnioskodawcy,
- złożenie przez wnioskodawcę przy wypełnianiu wniosku o kartę kredytową dyspozycji przelewu środków na osobisty rachunek bankowy (fast-cash),
- uruchomiony limit kredytowy zostanie wypłacony wnioskodawcy na wskazane konto.

Wynagrodzenie naliczane jest od wysokości zleconej przez klienta dyspozycji przelewu na osobisty rachunek bankowy (fast-cash).

Wynagrodzenie nie będzie należne jeśli limit kredytowy na podstawie Umowy o Kartę kredytową nie został wykorzystany poprzez złożenie odpowiedniej dyspozycji w trakcie składania Wniosku o wydanie karty kredytowej oraz w przypadku skutecznego odstąpienia od Umowy o Kartę kredytową zgodnie z przepisami Ustawy o kredycie konsumenckim.

W kampanii obowiązuje zasada last click.
W kampanii obowiązuje wstępne raportowanie online. Status wniosku zmieniany jest po wypłaceniu uruchomionego limitu kredytowego wnioskodawcy na wskazane konto.

Serdecznie zapraszamy do promowania kampanii!