Aktualności

Nowość w SP - Lokata Bezkompromisowa od BGŻOptima

Od dziś w Systemie Partnerskim dostępna jest Lokata Bezkompromisowa od BGŻOptima.
BGŻ

Nowa lokata od BGŻOptima to komfort zarabiania bez żadnych kompromisów. Lokata Bezkompromisowa to wysokie oprocentowanie, wysoka maksymalna kwota lokaty oraz możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek. Lokata jest przeznaczona dla nowych klientów banku, zakładana jest na 3 miesiące, minimalna kwota depozytu wynosi 1000 zł, a maksymalna aż 100 tysięcy! Oprocentowanie nominalne dla odnawialnej lokaty terminowej wynosi 3% w skali roku.

Wynagrodzenie w wysokości przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie uruchomiona Lokata Bezkompromisowa, zasilona w terminie 30 dni kwotą co najmniej 1000 zł.
Wynagrodzenie nie zostanie naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie produktu pochodzić będzie od osoby, która posiada już Konto Oszczędnościowe lub Lokatę Bezkompromisową lub jeżeli wniosek pochodzić będzie od osoby, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej miała Konto Oszczędnościowe lub Lokatę Bezkompromisową w BGŻOptima.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta, a poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników. Zmiana statusów wysłanych wniosków z Kliknięty na Wysłany następuje już po przejściu na formularz. Ponowne powiadomienie mailowe o wysłaniu wniosku oznacza, że formularz został wypełniony do końca.

Zachęcamy do pobierania kreacji graficznych z panelu oraz promowania nowej lokaty!