Nowość w SP! Promocja "Radość działa zbliżeniowo" z kartą kredytową Credit Agricole

Nowość w SP! Promocja "Radość działa zbliżeniowo" z kartą kredytową Credit Agricole

W SP dostępna jest kampania karty kredytowej Credit Agricole wraz z obowiązującą Promocja "Radość działa zbliżeniowo" w której do zgarnięcią jest nawet 300 zł premii pieniężnej za płatności kartą kredytową w telefonie!

 
Credit Agricole

Uczestnicy, którzy spełnią warunki opisane w Regulaminie Akcji otrzymają premię promocyjną w wysokości 3% wartości płatności realizowanych kartą kredytową otrzymaną w czasie Promocji, pod warunkiem, że płatność została wykonana w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności zbliżeniowych, z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay. Maksymalna kwota premii promocyjnej nie może przekroczyć 75 zł w jednym okresie rozliczeniowym Promocji oraz 300 zł łącznie we wszystkich okresach rozliczeniowych. Promocja trwa do 29.02.2020r.! 

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za poprawny wniosek na podstawie którego zostanie podpisana umowa, a następnie karta zostanie wydana.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Serdecznie zachęcamy do promowania kampanii!