Aktualności

Nowość w SP - Ubezpieczenie życia i zdrowia od Santander Banku Polska!

Do oferty Systemu Partnerskiego dołączyła kampania ubezpieczeń na życie dostarczana przez Santander Bank Polska.

SBP

Ubezpieczenie zdrowia i życia w Santander Banku Polska to niezbędne wsparcie finansowe w nieprzewidzianych sytuacjach. Pakiet na życie stanowi podstawę całego ubezpieczenia. Dodatkowo można dobrać inne pakiety: zdrowotny, szpitalny, wypadkowy, dla dziecka.

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że dane zawarte w formularzu kontaktu będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI swoją tożsamość i zainteresowanie produktem.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta, a poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Działania niedozwolone obejmują działania w wyszukiwarkach (SEM) i na Facebooku oraz zakaz używania mechanizmów do skracania linków. Szerzej opisane są tu.

UWAGA! Ze względu na politykę ochrony danych przeglądarki Mozilla Firefox, nie wszystkie wnioski wysłane przez tę przeglądarkę mogą zapisywać się poprawnie. Odradzamy wysyłanie wniosków przez przeglądarkę Mozilla Firefox.

Zapraszamy do działania!