Nowość w SP - Załóż firmę i konto przez Internet z mBankiem!

Nowość w SP - Załóż firmę i konto przez Internet z mBankiem!

Kampania umożliwiająca uruchominie darmowego rachunku firmowego wraz z założeniem firmy w procesie online od dziś dostępna jest w ofercie Systemu Partnerskiego!

mBank

Załóż konto i firmę przez Internet to możliwość wypełnienia wniosku o rachunek firmowy w promocji „Otwórz firmę, konto będziesz mieć za 0 zł” i założenie firmy w jednym miejscu.

Wypełniając jeden krótki i prosty wniosek, pełen podpowiedzi od ekspertów, klient może założyć firmę i konto – przez internet. Cały proces zakładania firmy odbywa się w porozumieniu z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii. Dodatkowo, składając wniosek, można bezpłatnie skonsultować się z księgową, która w razie potrzeby udzieli pomocy. A do tego rachunek firmowy za 0 zł przez 2 lata!

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu miesiąca od jego wysłania, zostanie podpisana umowa. Nie zostanie ono jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która posiadała jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 23.05.2019 r.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

Zachęcamy do promowania kampanii!