Nowy konkurs kont osobistych ING Banku Śląskiego!

Nowy konkurs kont osobistych ING Banku Śląskiego!

Miło nam poinformować, że dokładnie o północy wystartuje dziś nowy konkurs z kontami osobistymi ING Banku Śląskiego - dostępny dla wszystkich Wydawców!

 
ING Bank Śląski

Dla użytkowników, którzy w okresie 01-30.06.2019 r. osiągną największą liczbę otwartych kont, które spełniły warunki aktywności, czekają nagrody! Do zdobycia 3000 zł brutto (I miejsce), 2000 zł brutto (II miejsce), 1000 zł brutto (III miejsce) oraz 500 zł brutto (IV miejsce). Więcej szczegółów na stronie głównej konkursu oraz w Regulaminie.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że w ciągu miesiąca od wysłania formularza zostanie podpisana umowa o konto, które spełni warunki aktywności. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów Banku (czyli takich, którzy nie posiadali wcześniej żadnego produktu Banku, wliczając w to pełnomocnictwa). Aby konto spełniło warunki aktywności, Klient w ciągu dwóch miesięcy od momentu wysłania wniosku, musi osiągnąć sumę płatności bezgotówkowych na koncie na kwotę minimum 200 zł.

Link do programu będzie aktywny dziś od północy.

Przypominamy, że w programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników (w przypadku złożenia więcej niż jednego wniosku o konto z tej samej przeglądarki - kolejne mogą nie zostać poprawnie zliczone).

Dodatkowo prosimy pamiętać, że w kampanii obowiązuje zakaz działań SEM na frazy brandowe (brand bidding), zakaz wysyłania mailingów oraz wykorzystywania materiałów reklamowych przygotowanych bez autoryzacji pracowników banku. Złamanie zakazu grozi wypowiedzeniem umowy i usunięciem konta z programu.

Zapraszamy do działania!