Powraca promocja konta BNP Paribas z premią do 350 zł!

Powraca promocja konta BNP Paribas z premią do 350 zł!

Do naszej oferty pod nazwą "Premia na jesień" powróciła promocja Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas z premią do 350 zł!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient, który otworzy konto, może otrzymać do 350 zł w gotówce w zamian za spełnienie warunków aktywności w okresie od października do listopada 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 15.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!