Aktualności

Powrót kampanii Orange do SP

Do naszej oferty powróciła dziś kampania Orange.

15 złotych wynagrodzenia przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że nastąpi przekierowanie do serwisu www.orange.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania zostanie wysłany formularz, a wszystkie dane zawarte w leadzie będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI zainteresowanie pakietem Orange Love.

W przypadku, gdy klient poprawnie złoży i aktywuje zamówienie dotyczące aktywacji albo migracji innego abonamentu zostanie naliczone 130 złotych wynagrodzenia. W przypadku, gdy klient poprawnie złoży i aktywuje zamówienie dotyczące utrzymania innego abonamentu zostanie naliczone 36 złotych wynagrodzenia.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Wynagrodzenie za formularz nie zostanie naliczone, jeśli klient przed złożeniem wniosku zostanie przekierowany do serwisu orange.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją ciasteczka.

Zachęcamy do aktywnego promowania i korzystania z nowych kreacji reklamowych!