Aktualności

Powrót kampanii kredytów konsolidacyjnych Alior Banku

Miło nam poinformować, że po kilkutygodniowej przerwie wróciła do Systemu Partnerskiego koampania kredytów konsolidacyjnych Alior Banku.


Konsolidacja Alior Banku to niskie oprocentowanie - tylko 5,9%, dodatkowa gotówka na nowe wydatki i maksymalna kwota kredytu do 200 tys. zł (RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 7,8%).
Wynagrodzenie  CPL przysługuje za poprawny wniosek, pod warunkiem że zawiera on pełne i poprawne dane Użytkownika, został wypełniony przez Użytkownika, który potwierdza zainteresowanie Produktem, i który nie ma podpisanej umowy ramowej, ani umowy o wnioskowany Produkt z Bankiem, został wypełniony przez Użytkownika jednokrotnie (kolejne Krótkie formularze od tego samego Użytkownika nie będą uznawane) oraz nie pochodzi od Użytkownika z uruchomionym względem niego postępowaniem komorniczym
Wynagrodzenie CPS zależne od kwoty kredytu przysługuje za Użytkownika, który w ciągu 30 dni od wysłania Krótkiego formularza podpiszę umowę o kredyt konsolidacyjny z Bankiem i w ciągu 14 dni od podpisania umowy o ww. Produkt nie odstąpi od tej umowy.
Do Państwa dyspozycji sa bannery w formacie graficznym i html5.
Zapraszamy do aktywnego udziąłu w kampanii i życzymy wysokich prowizji!