Aktualności

Powrót konta BGŻ BNP w promocji OK System

Do naszej oferty powróciły konta osobiste BGŻ BNP Paribas w promocji OK System.

 
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

W zamian za założenie Konta Maksymalnego lub Optymalnego w promocji "Aktywni z Bankiem BGŻ BNP Paribas" Klient może otrzymać maksymalnie 3 miesięczne karnety elektroniczne uprawniające do darmowego korzystania (2x tyg.) z obiektów sportowych współpracujących z OK System. Szczegóły w Regulaminie. Promocja dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.10.2018 r. lub do osiągnięcia limitu 4000 rejestracji.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza Klient zostanie przekierowany do serwisu Reklamodawcy, złoży wniosek o konto (w ciągu 30 dni od przekierowania) oraz podpisze umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Podpisanie umowy o konto osobiste odbywa się w placówce lub za pomocą kuriera. Podczas składania wniosku Klient musi dostarczyć poprawny (czytelny) skan dokumentów (np. dowód osobisty).

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników. Wnioski, które zostały złożone z innych przeglądarek niż Chrome mogą poprawnie nie zmieniać statusu z "Kliknięty" na "Wysłany". Takie wnioski powinny jednak być rozliczone w przypadku spełnienia warunków.

Zapraszamy do działania!