Aktualności

Powrót konta BNP Paribas z karnetami do OK System!

Do oferty Systemu Partnerskiego powróciło Konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas w promocji "Aktywnie z Bankiem".

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji Klient może uzyskać maksymalnie 9 miesięcznych karnetów elektronicznych uprawniających do darmowego korzystania (2x tyg.) z obiektów sportowych współpracujących z OK System. Szczegóły w Regulaminie promocji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 30.06.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

Wynagrodzenie w wysokości 70 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!