Powrót promocji BNP Paribas z premią do 350 zł!

Powrót promocji BNP Paribas z premią do 350 zł!

Dziś wystartowała kolejna edycja promocji Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas - "Konto z możliwościami" z premią do 350 zł!

 
Bank BNP Paribas S.A.

Klient może uzyskać nawet 350 zł premii w zamian za aktywne korzystanie z konta od listopada do grudnia 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 31.10.2019 r. lub do wyczerpania puli 4500 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!