Aktualności

Powrót promocji konta BNP Paribas z bonem do H&M!

Do naszego Systemu powróciła promocja konta osobistego BNP Paribas z bonem na zakupy w H&M!

 
Bank BNP Paribas S.A.

Aby zyskać do 100 zł na zakupy w H&M, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie i aktywnie z niego korzystać w maju 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 28.04.2019 r. lub do wyczerpania puli 600 rejestracji.

Wynagrodzenie w wysokości 35 zł CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 90 zł CPA zostanie naliczone pod warunkiem, że na założonym koncie Klient w ciągu 2 miesięcy od otwarcia rachunku otrzyma wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!