Powrót promocyjnego konta BNP Paribas z bonem do Biedronki!

Powrót promocyjnego konta BNP Paribas z bonem do Biedronki!

Wśród naszych kampanii pojawiła się promocja Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas - „Powrót do szkoły”!

 
Bank BNP Paribas S.A.

W ramach promocji klient może uzyskać do 350 zł na zakupy w Biedronce w zamian za aktywne korzystanie z konta od września do października 2019 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 15.09.2019 r. lub do wyczerpania puli 2500 rejestracji.

Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!