Pożyczkowa nowość w SP - PożyczkaGO.pl!

Pożyczkowa nowość w SP - PożyczkaGO.pl!

Do oferty SP włączyliśmy dziś nową kampanię pożyczki pozabankowej - PożyczkaGO.pl.

 
PożyczkaGO

PożyczkaGO.pl to gwarancja szybkiego, wygodnego, a przy tym w 100% bezpiecznego pożyczania. W promocji pożyczkodawcy pierwsza pożyczka nawet do 2000 złotych na 30 dni jest ZA DARMO! Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO wynosi 1958.47 %.

Wynagrodzenie przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nowy klient podpisze umowę pożyczkową i nie odstąpi od niej w ciągu 14 dni.

Ponieważ PożyczkaGO.pl występuje pod szyldem Aventus Group, każdy klient, który w przeszłości brał pożyczkę od pożyczkodawcy tej grupy (Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Finansowe Posiłki. Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka i RataNaPlus), będzie traktowany jako powracający.

UWAGA:
W kampanii obowiązuje zasada „ostatniego kliknięcia” i wynagrodzenie za wniosek nie zostanie naliczone, jeśli klient przed dokonaniem rejestracji zostanie przekierowany do serwisu www.pozyczkago.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją pliku cookie.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta, a poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Ważność cookie: 30 dni

Zachęcamy do promowania nowej kampanii!