Aktualności

Pożyczkowa nowość w SP - efino.pl

Włączyliśmy dziś do oferty pożyczek pozabankowych efino.pl.

efino.pl

Efino.pl to to wygoda, jasność i przejrzystość. Klient sam decyduje, jaka kwota pożyczki go interesuje i w jakiej ilości wygodnych rat chce dokonać jej spłaty. Efino oferuje wygodny dostęp przez całą dobę do Panelu Klienta, w którym można znaleźć wszelkie informacje dotyczące zaciągniętej pożyczki, a o konieczności spłaty każdej raty klient jest informowany SMS-em.

Wynagrodzenie CPA za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza w ciągu 30 dni od przekierowania nastąpi rejestracja zakończona poprawnym potwierdzeniem konta bankowego.

Wynagrodzenie CPS zostanie przyznane za pożyczkę udzieloną nowemu klientowi, o ile pomiędzy rejestracją a udzieleniem pierwszej pożyczki nie minęło więcej niż 30 dni.

Uwaga! W kampanii obowiązuje zasada „pierwszego kliknięcia”, co oznacza, że wynagrodzenie za pożyczkę nie zostanie naliczone, jeśli klient przed dokonaniem rejestracji zostanie przekierowany do serwisu www.efino.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do pierwszego wygenerowanego przed rejestracją pliku cookie.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta oraz zabronione jest reklamowanie się na frazy brandowe.

Zachęcamy do pobierania graficznych kreacji reklamowych i aktywnego promowania produktu.