Aktualności

Rozszerzenie oferty Aforti!

Dziś do Systemu Partnerskiego włączyliśmy dwie nowe kampanie: Aforti Factor oraz Aforti Exchange.

Aforti
Aforti
Aforti Factor
to oferta faktoringu dla firm z dodatkowym pakietem bezpłatnych usług prawnych. Pożyczka w kwocie nawet do 100 000 zł na okres do 24 miesięcy. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest już w 1 godzinę, a cały proces przebiega prosto i szybko, zachowując minimum formalności.

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem (podejmie on cztery próby kontaktu), który WYPEŁNI formularz o produkt wraz z przedstawicielem Aforti Factor przez telefon.

Aforti Exchange to gwarancja atrakcyjnych kursów wymiany walut dla firm. Dodatkowo Aforti zapewnia zerowy spread na pierwszą transakcję (przy wartości max. 50 tys. euro).

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE, klient poprawnie wypełni wniosek rejestracyjny na platformie wymiany walut online, kliknie button „Zatwierdź” i przejdzie przez pełen proces rejestracji (łącznie z weryfikacją numeru telefonu i adresu e-mail).

Dodatkowo zostanie naliczone wynagrodzenie CPS za dokonanie transakcji na stronie Aforti Exchange z wcześniej złożonego konta w procesie rejestracji.

W obu kampaniach obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta, a z związku z wykorzystywaną przez reklamodawcę technologią poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.

Zachęcamy do pobierania kreacji graficznych z AdServera i aktywnego promowania kampanii.