Rusza III edycja Zgarnij Premię z Bankiem Millennium!

Rusza III edycja Zgarnij Premię z Bankiem Millennium!

Miło nam poinformować o powrocie akcji Zgarnij Premię z Bankiem Millennnium!

 
Zgarnijpremie

Klient, który w okresie do 28.06.2017 złoży wniosek o konto 360° lub 360° Student, do 30.06.2017 podpisze umowę, a następnie spełni warunki aktywności w lipcu i sierpniu, otrzyma premię 100 zł od Bankier.pl! Regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Dodatkowo założone konta będą kwalifikować się do akcji "360 zł od Banku Millennium - 5 edycja", która trwa do 30.06.2017 r. W ramach tej promocji Klient może otrzymać do 360 zł zwrotu w formie cashbacku za aktywne korzystanie z konta. Regulamin tej promocji znajdziecie tutaj.

Aby przystąpić do akcji, zapraszamy do naszego Panelu, gdzie znajdziecie odpowiednią stronę produktu Konta 360° Banku Millennium z premią!

Stawka dla Wydawców będzie wypłacana jako CPS za każde otwarte konto, które spełni warunki aktywności. Lada moment pojawią się również kreacje reklamowe w naszym Adserverze.

Przez warunki aktywności rozumiemy:
a) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360°, w lipcu i sierpniu 2017 r., Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku bankowego kwotą co najmniej 1000 PLN oraz w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, lub
b) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° Student, w lipcu i sierpniu 2017 r. na tym rachunku zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet.
Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa powyżej, nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, przelewów, transakcji nie będących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych na Produkt Banku przed nabyciem prawa do premii.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w konkursie dla Wydawców, o którym poinformujemy w osobnym komunikacie. Zachęcamy do działania!