Aktualności

Ruszyła 6. edycja Zgarnij Premię z mBiznes!

Od dziś do końca marca można promować akcję specjalną Bankier.pl z mBankiem, której przedmiotem jest mBiznes konto Standard.

Zgarnij
6. edycja Zgarnij Premię to oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem. Klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony mbiznes6.zgarnijpremie.pl mBiznes konto Standard, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł na start od Bankier.pl oraz 100 zł na ZUS od mBank! Warunkiem otrzymania bonusu jest złożenie wniosku o konto, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności.

Wynagrodzenie przyznane będzie, jeżeli klient dokona rejestracji na stronie https://mbiznes6.zgarnijpremie.pl/, a następnie zgodnie z Regulaminem promocji złoży wniosek i podpisze umowę o mBiznes konto Standard nie później niż do 30.04.2017 r. oraz - dodatkowo - w ciągu miesiąca od otwarcia konta (nie później niż do 31.05.2017) wykona z uruchomionego rachunku co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew inicjowany (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne).

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Zachęcamy do promowania produktu!