Aktualności

SuperGrosz od dziś dostępny również w hybrydzie!

Od dziś w Systemie Partnerskim można promować kampanię pożyczki ratalnej SuperGrosz w modelu hybrydowym.

Super

Wynagrodzenie CPA przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że nastąpi pozytywna weryfikacja danych nowego klienta* za pomocą:
a) logowania do rachunku bankowego klienta, na który ma zostać przelana kwota pożyczki z użyciem aplikacji GroszConnect lub
b) dokonania z rachunku bankowego klienta jednorazowego przelewu w kwocie 1 zł tytułem opłaty rejestracyjnej lub
c) wybrania sposobu wypłaty kwoty pożyczki ratalnej w gotówce na podsatwie czeku Giro.
*nowy klient to osoba, która nie występuje w bazie SuperGrosz.pl

Wynagrodzenie CPS zostanie naliczone za każdy pozytywnie rozpatrzony wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona pożyczka.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Wnioski wypełnione za klienta nie będą podlegały wynagrodzeniu.

Wnioski zmieniają status na „zaraportowany” po uruchomieniu sprzedaży. Przedział wiekowy akceptowanych klientów to 21-80 lat. Nie mogą oni mieć obciążeń komorniczych.

UWAGA! W kampanii zabronione jest stosowanie reklam w wyszukiwarce Googole podszywających się pod SuperGrosz. Wydawcom niestosującym się do zakazu, nie będzie wypłacane wynagrodzenie. Co do działań PPC, gdzie brand Super Grosz (i podobne) nie są słowami kluczowymi, generującymi wyświetlanie takich reklam, nie są one zabronione.

Zachęcamy do promowania nowego modelu!