"Tenisowa" promocja z kontem Banku BNP Paribas: „Krótka piłka!" z e-kartami na 350 zł do Decathlonu!

"Tenisowa" promocja z kontem Banku BNP Paribas: „Krótka piłka!" z e-kartami na 350 zł do Decathlonu!

Bank BNP Paribas, który od ponad 45 lat jest sponsorem prestiżowego French Open Roland-Garros, przygotował sportową promocję do Konta Otwartego na Ciebie "Krótka Piłka!"

Uczestnicy mogą otrzymać w niej e-karty do sklepu Decathlon na kwotę nawet 350 zł oraz... piłeczkę tenisową! Wystarczy przez kolejne 3 miesiące, od listopada 2020 do stycznia 2021 wykonać po min. 5 transakcji BLIK i 1 przelew za pomoca bankowości elektronicznej!
Szczegóły w Regulaminie akcji. Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 28.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 750 rejestracji.
Wynagrodzenie CPS przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto osobiste, na którym w ciągu 1 miesiąca od otwarcia dojdzie do min. 1 transakcji bezgotówkowej. Dotyczy to wyłącznie tych Klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Przypominamy, że dodatkowo dla wszystkich zaakceptowanych kont z okresu 1-31.10.2020 r. doliczymy bonus 80 zł za każde 4 konta! Dotyczy to sumy wszystkich wniosków o konto w kampaniach BNP Paribas. Dodatkowo trwa konkurs z nagrodą główną w wysokości 3000 zł za największą liczbę dostarczonych kont!

Rozliczenie kampanii odbywa się z dodatkowym dwutygodniowym przesunięciem. Przykładowo: rozliczany co miesiąc raport zawiera wnioski, które spełnią warunki obowiązujące w programie w okresie dwóch ostatnich tygodni poprzedniego miesiąca i dwóch pierwszych tygodni rozliczanego miesiąca.

W związku z technologią wykorzystywaną przez dostawcę programu, poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
W przypadku wysłania wnioski z przeglądarki innej niż Chrome, wniosek może poprawnie nie zmienić statusu z "kliknięty" na "wysłany". Mimo to w przypadku spełnienia warunków wniosek zostanie poprawnie rozliczony.

Zapraszamy do działania!