Ubezpieczenie OC i assistance krótkoterminowe od Bezpieczny.pl

Ubezpieczenie OC i assistance krótkoterminowe od Bezpieczny.pl

W Systemie Partnerskim wystartowały dwie kampanie ubezpieczeń komunikacyjnych od Bezpieczny.pl: OC pojazdów (w opcji z NNW i assistance oraz AC) i assistance krótkoterminowe.

 

Ubezpieczenie OC dostępne jest online. Dodatkowo po zakupie OC 3% za zakup dowolnego ubezpieczenia i 50 zł za ubezpieczone dziecko do 16 roku życia online.
Assistance krótkoterminowe w Bezpieczny.pl to ubezpieczenie dla samochodu w każdym wieku, na wybrany przez Klienta okres. Zakres terytorialny to Europa i Polska, z możliwością holowania do 500 km.
Wynagrodzenie w kampaniach będzie przyznane za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa. Wartość prowizji naliczana jest od wysokości składki.
Rozliczenie nastąpi wg rzeczywistej liczby zdarzeń.
Poprawnie będą zliczane sprzedaże, w których podano kod afiliacyjny 02346, uprawniający do zniżki na ubezpieczenie. Inne kody agenta spowodują przypisanie sprzedaży do innych kanałów sprzedaży.
Wynagrodzenie w kampanii assistance krótkoterminowego jest stałe od wartości składki, natomiast w kampanii OC pojazdów uzależnione jest od wybranego zakresu ubezpieczeń.