Uruchomienie kampanii kredytu gotówkowego od Kredyt OK

Uruchomienie kampanii kredytu gotówkowego od Kredyt OK

W Systemie Partnerskim została uruchomiona nowa kampania kredytu gotówkowego, oferowanego przez Kredyt OK.

 

Oferta Kredytowa z kwotą maksymalną do 200 000 zł, na dowolny cel, wygodna spłata od 3 do 120 miesięcy, oferta dostępna w 106 oddziałach w całym kraju, akceptowane są różne źródła dochodów!

Wynagrodzenie w modelu CPL za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte w formularzu będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI zainteresowanie produktem oraz chęć umówienia się na spotkanie, pozostając w zasięgu placówek. Klient musi posiadać jakiekolwiek źródło stałego dochodu. 
Dodatkowo naliczone zostanie wynagrodzenie od wartości kredytu pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie podpisana umowa na kredyt gotówkowy.

W przypadku, kiedy użytkownik nie będzie mógł podpisać umowy na kredyt gotówkowy, np. z powodu braku odpowiednich dochodów, zaproponowana zostanie mu alternatywna pożyczka gotówkowa i zostanie wypalcone wynagrodzenie w stałej kwocie.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta, a poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych.

Zapraszamy do zgłaszania się do kampanii (kampania na zgłoszenia)!