Aktualności

Wystartowała 7. edycja Zgarnij Premię z mBiznes!

Od dziś do końca czerwca możecie promować 7. edycję akcji specjalnej mBanku oraz naszego programu partnerskiego. Ruszyło Zgarnij Premię z mBiznes!


Zgarnij Premię z mBiznes to oferta specjalna przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z mBankiem. Klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony mbiznes7.zgarnijpremie.pl mBiznes konto Standard, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł na start od Bankier.pl oraz 100 zł zwrotu za przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł od mBank! Warunkiem otrzymania bonusu jest złożenie wniosku o konto, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności.

Wynagrodzenie będzie przyznane, jeżeli klient dokona rejestracji na stronie https://mbiznes7.zgarnijpremie.pl/, a następnie zgodnie z Regulaminem promocji złoży wniosek i podpisze umowę o mBiznes konto Standard nie później niż do 30.06.2017 r. oraz - dodatkowo - w ciągu miesiąca od otwarcia konta (nie później niż do 31.07.2017) wykona z uruchomionego rachunku co najmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew inicjowany (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne).

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Odsyłamy Was do Regulaminu promocji oraz do Regulaminu produktu.

Gorąco zachęcamy do promowania akcji oraz pobierania materiałów reklamowych z AdServera.