Aktualności

Wyższe stawki w kampanii Ofin.pl!

Od dziś zmieniają się stawki w kampanii pożyczki gotówkowej Ofin.pl.

OfinWynagrodzenie w wysokości 38 zł CPS przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka gotówkowa (micropożyczka) klientowi, który po raz pierwszy bierze pożyczkę u reklamodawcy.
W przypadku, jeżeli micropożyczka zostanie udzielona osobie, która była już wcześniej klientem reklamodawcy, naliczone zostanie 30 zł wynagrodzenia.

Z wniosku (e/lead/836) można wnioskować również o pożyczkę ratalną.

Wówczas wynagrodzenie w wysokości 100 zł przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka ratalna klientowi, który po raz pierwszy bierze pożyczkę u reklamodawcy.
W przypadku, jeżeli zostanie udzielona osobie, która była już wcześniej klientem reklamodawcy, naliczone zostanie 30 zł wynagrodzenia.

UWAGA: W kampanii obowiązuje zasada „ostatniego kliknięcia”, co oznacza, że wynagrodzenie za pożyczkę nie zostanie naliczone, jeśli klient przed dokonaniem rejestracji zostanie przekierowany do serwisu www.ofin.pl poprzez inny kod reklamowy. Zdarzenie zostanie przypisane do ostatniego wygenerowanego przed rejestracją pliku cookie.

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta.
Ważność plików cookie wynosi 30 dni.
Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikatowych użytkowników.
Status wniosków zmieniany jest na „zaraportowany” po weryfikacji przelewu.

Zachęcamy do aktywnego promowania kampanii.