Aktualności

Zgarnij Premię z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska - 3 edycja

Dziś w Systemie Partnerskim wystartowała III edycja akcji specjalnej Zgarnij Premię z Santander Bankiem Polska, której przedmiotem ponownie jest Konto Firmowe Godne Polecenia.

Zgarnij Premię

Klienci, którzy otworzą rachunek firmowy poprzez stronę www.godnepolecenia3.zgarnijprmie.pl oraz spełnią warunki aktywności, mogą otrzymać premię w wysokości 250 zł od Bankier.pl oraz do 1000 zł od Santander Banku Polska.

Konto Firmowe Godne Polecenia Santander Banku Polska to 0 zł za: prowadzenie konta, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą oraz 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej.

Wynagrodzenie zostanie przyznane, jeżeli nowy klient* najpóźniej do 18.12.2020 r. dokona rejestracji na stronie promocji, następnie w terminie 30 dni, nie później niż do 15.01.2021 r. podpisze umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia oraz w czasie kolejnych dwóch miesięcy (lecz nie później niż 15.03.2021 r.) spełni dodatkowe warunki:
a) z rachunku płatniczego otwartego w wyniku zawarcia umowy na Produkt Banku wykona trzy (3) dowolne Przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash na rachunki płatnicze prowadzone przez podmiot inny niż Bank, przy czym nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne oraz przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego. b) pobierze i co najmniej raz zaloguje się do Aplikacji Mobilnej Banku.

*nowy klient to osoba, która nie posiada i nie posiadała rachunku firmowego w Santander Banku Polska w ciagu ostatniego roku po 1.11.2019 r.
Z regulaminem akcji można się zapoznać pod tym linkiem.

Zapraszamy do aktywnego udziału i życzymy wysokich konwersji!