Aktualności

Zgarnij Premię z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska - 4 edycja

Dziś w Systemie Partnerskim wystartowała IV edycja akcji specjalnej Zgarnij Premię z Santander Bankiem Polska, której przedmiotem ponownie jest Konto Firmowe Godne Polecenia.

Zgarnij Premię

Klienci, którzy otworzą rachunek firmowy poprzez stronę www.godnepolecenia4.zgarnijpremie.pl oraz spełnią warunki aktywności, mogą otrzymać premię w wysokości 300 zł od Bankier.pl oraz do 1300 zł od Santander Banku Polska.

Konto Firmowe Godne Polecenia Santander Banku Polska to 0 zł przez 24 miesiące za: prowadzenie konta, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą oraz 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej.

Wynagrodzenie CPS zostanie przyznane, jeżeli nowy klient* najpóźniej do 26.07.2021 r. dokona rejestracji na stronie promocji, a następnie w terminie 30 dni, nie później niż do 15.08.2021 r. podpisze umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia.

Aby otrzymać premię 300 zł od Bankier.pl należy spełnić następujące warunki:
-składając Wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska wyrazić zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia faktu zawarcia umowy o Konto Firmowe Godne Polecenia,
- do 15 sierpnia 2021 podpisać umowę o prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia,
- do 30 września pobrać i zalogować się do Aplikacji Mobilnej Banku, zlecić minimum 5 przelewów (elixir, ekspress elixir, bluecash, nie wliczają się w to przelewy wewnętrze oraz przelewy do ZUS i US),
- po zakomunikowaniu uczestnikom przyznania premii należy w terminie czternaście (14) dni roboczych podać niezbędne dane Uczestnika oraz prawidłowy numer aktywnego Konta Firmowego Godnego Polecenia uruchomionego w ramach Promocji, na który zostanie wypłacona premia.

*nowy klient to osoba, która nie posiada i nie posiadała rachunku firmowego w Santander Banku Polska w ciągu ostatniego roku po 1.01.2020 r.
Z regulaminem akcji można się zapoznać pod tym linkiem.

Zapraszamy do aktywnego udziału i życzymy wysokich konwersji!