Zgarnij Premię z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska - edycja 2

Zgarnij Premię z Kontem Firmowym Godnym Polecenia Santander Banku Polska - edycja 2

Dziś w Systemie Partnerskim wystartowała II edycja akcji specjalnej Zgarnij Premię z Santander Bankiem Polska, której przedmiotem ponownie jest Konto Firmowe Godne Polecenia.

Zgarnij Premię

Klienci, którzy otworzą rachunek firmowy poprzez stronę www.godnepolecenia2.zgarnijprmie.pl oraz spełnią warunki aktywności, mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł od Bankier.pl oraz do 900 zł zwrotu za transakcje od banku.

Konto Firmowe Godne Polecenia Santander Banku Polska to 0 zł za: prowadzenie konta, wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN, wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą oraz 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej.

Ponadto, w promocji „W podróży 2-4-6” klient może zyskać 6% zwrotu za opłaty autostradowe, 4% zwrotu za hotele i 2% zwrotu za paliwo ze stacji Circle K.

Wynagrodzenie zostanie przyznane, jeżeli nowy klient* najpóźniej do 21.02.2020 r. dokona rejestracji na stronie promocji, następnie do 23.03.2020 r. podpisze umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia oraz w czasie kolejnych dwóch miesięcy (lecz nie później niż 23.05.2020 r.) spełni jeden z warunków aktywności: z rachunku Konta Firmowego Godnego Polecenia otwartego w promocji wykona co najmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub przelew inicjowany na dowolną kwotę wykonany za pomocą usługi Mini Firma (usługa bankowości internetowej lub mobilnej).

*nowy klient to osoba, która nie posiada i nie posiadała rachunku firmowego w Santander Banku

Z regulaminem akcji możecie się zapoznać pod tym linkiem.

Zachęcamy do promowania akcji!