Aktualności

Zgarnij Premię z iKontem Alior Banku

Miło nam poinformować, że wystartowaliśmy z akcją specjalną Bankier.pl i Alior Banku - Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku!

Nowi Klienci, którzy zarejestrują się na stronie aliorbank.zgarnijpremie.pl i otworzą rachunek firmowy iKonto Biznes mogą otrzymać 120 zł od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku.
Warunkiem otrzymania premii jest zarejestrowanie się na stronie promocji, złożenie wniosku o iKonto Biznes do 31.12.2017 r. następnie w ciągu miesiąca od złożenia wniosku podpisanie umowy i w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy spełnienie warunku aktywności, tj zasilenie konta kwotą co najmniej 500 zł. Regulamin promocji dostępny jest tutaj >>> 
O przyznaniu premii Klienci zostaną powiadomieni do 30.04.2018. Dodatkowo, aby otrzymać do 1500 zł zwrotu od Alior Banku należy spełnić warunki określone w regulaminie promocji>>
Ponadto, Użytkownicy po odpowiedzi na 5 pytań mogą wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są trzy kampanie reklamowe na serwisach Grupy Bankier.pl, o wartości 10 tys. zł, 5 tys. zł i 2 tys. zł. Wynagrodzenie w kampanii w modelu CPS zostanie przyznane za każdy rachunek, którego posiadacz spełnił warunki promocji.
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!