Zgarnij Premię z iKontem Alior Banku - wystartowała XI edycja!

Zgarnij Premię z iKontem Alior Banku - wystartowała XI edycja!

Miło nam poinformować, że wystartowaliśmy z akcją specjalną Bankier.pl i Alior Banku - Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku - XI edycja!

Nowi Klienci, którzy zarejestrują się na stronie aliorbank11.zgarnijpremie.pl i otworzą rachunek firmowy iKonto Biznes mogą otrzymać 300 zł od Bankier.pl i do 1500 zł od Alior Banku.
Warunkiem otrzymania premii jest zarejestrowanie się na stronie promocji, złożenie za jej pośrednictwem wniosku o iKonto Biznes do 13.09.2021 r. następnie w ciągu miesiąca od złożenia wniosku podpisanie umowy i w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy spełnienie warunku aktywności, tj zasilenie konta kwotą co najmniej 500 zł.
W promocji mogą brać udział nowi klienci, tzn. tacy, którzy nie posiadali w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego NIP w Alior Banku.
Regulamin promocji dostępny jest tutaj >>>
O przyznaniu premii Klienci zostaną powiadomieni do 31.12.2021 r. Dodatkowo, aby otrzymać do 1500 zł zwrotu od Alior Banku, należy spełnić warunki określone w regulaminie promocji>>
Wynagrodzenie w kampanii w modelu CPS zostanie przyznane za każdy rachunek, którego posiadacz spełnił warunki promocji.
Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!