Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska

Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska

Miło nam poinformować, że w Systemie Partnerskim wystartowała właśnie akcja Zgarnij Premię z kontem firmowym Godnym Polecenia Santander Bank Polska.

Zgarnijpremie

Jest to oferta specjalna, przygotowana przez Bankier.pl wspólnie z Santander Bankiem Polska. Klienci, którzy otworzą za pośrednictwem strony godnepolecenia.zgarnijpremie.pl Konto Firmowe Godne Polecenie Santander Banku Polska oraz spełnią warunki aktywności mogą otrzymać premię w wysokości 150 zł od Bankier.pl oraz do 900 zł zwrotu za transakcje od Santander Banku Polska. Więcej informacji dot. warunków przyznania premii 150 zł znajduje się w Regulaminie akcji. Klienci na rejestrację w promocji mają czas najpóźniej do 05.08.2019

Szczegółowe warunki otrzymania do 900 zł zwrotu ujęte są w Regulaminie.

Wynagrodzenie w kampanii w modelu CPS wypłacane jest jeżeli nowy klient najpóźniej do 05.08.2019 dokona rejestracji na stronie https//godnepolecenia.zgarnijpremie.pl, następnie do 05.09.2019 podpisze umowę o Konto Godne Polecenia oraz w czasie kolejnych dwóch miesięcy (lecz nie później niż 05.11.2019) spełni jeden z warunków aktywności: z rachunku Konta Firmowego Godnego Polecenia otwartego w promocji wykona co najmniej 1 transakcję kartą płatniczą lub BLIK lub przelew inicjowany na dowolną kwotę.

Klient nowy - osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Firmowego w Santander Banku Polska przed 24.06.2018.

Zapraszamy do aktywnego udziału w kampanii i życzymy wysokich konwersji!