Aktualności

Zgarnij Premię z mBiznes 8 - start akcji!

Dziś w SP ruszyła ósma już edycja akcji specjalnej z mBankiem, w której osoba, która uruchomi za pomocą strony promocji mBiznes konto Standard, ma szansę otrzymać 150 zł do Bankier.pl oraz 100 zł zwrotu od banku za pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł.

mBank

Warunkiem otrzymania bonusu od Bankier.pl jest złożenie wniosku o konto, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności.

Wynagrodzenie przyznane będzie, jeżeli klient dokona rejestracji na stronie https://mbiznes8.zgarnijpremie.pl/, a następnie zgodnie z Regulaminem promocji złoży wniosek i podpisze umowę o mBiznes konto Standard nie później niż do 31.03.2018 r. oraz - dodatkowo - w ciągu miesiąca od otwarcia konta (jednak nie później niż do 30.04.2018 r.) wykona z uruchomionego rachunku co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew inicjowany (nie wliczają się w to przelewy wewnętrzne).

W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta. Poprawnie zliczane są wnioski wygenerowane przez unikalnych użytkowników.

Zachęcamy do udziału w promocji!